BODY

Dynamické cvičení, při kterém procvičíte kompletně celé tělo a budete odcházet plní energie a s pořádnou dávkou endorfinů.
Hodina je koncipována tak, aby ji zvládl jak začátečník, tak i zkušená cvičenka. Každý cvik má několik modifikací a každý si může zvolit tu, ktera ho mírně posune z jeho komfortní zóny. Začínáme jednoduchou rozcvičkou a pak už posilujeme většinu svalových skupin až z nás stříká pot :-).  Žádné choreografie, nemusíte si nic pamatovat a můžete se soustředit jen na sebe, na své tělo a odpočinout si od všedních starostí. Posledních 10 minut věnujeme protahování, abychom se udržely pružné a omezily pozdější bolest

BOSU

Cvičení na balanční pomůcce, při kterém se zapojují hluboké svaly stabilizačního systému. Lekce začíná lehkým zahřátím a pokračuje ve formě intervalového tréninku. Na závěr vás čeká posílení CORE a kvalitní protažení.

Jóga

Jóga je naukou o těle, mysli, vědomí a duši - znalost anatomie a fyziologie lidského těla využívá jóga v propracovaném systému tělesných cvičení a očistných technik, které pomáhají udržet tělo zdravé a v dobré kondici. Pomocí dechu učí Jóga pracovat s jemnou energií – práno

Kruhový trénink

Komplexní cvičební program, který zahrnuje prvky kardiovaskulárního i silového cvičení zároveň. Posiluje svaly, zpevňuje tělo, zrychluje metabolismus, spaluje tuky a pomáhá ztratit váhu. Během  hodiny se v kruhu přesouváte z jednoho stanoviště na druhé a to po třiceti vteřinách. V případě kruhového tréninku využíváme pomůcek jako TRX, BOSU, Kettlebells, Lana, tyče, bradla apod.

Pilates s Pomůckymi 

Balanční cvičení zlepšující celkové držení těla. Cílem je propojení a vědomá souhra těla a mysli. Rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a dýchání. Propracovává tzv. jádro - power house - zádové, břišní a hýžďové svalstvo, které je základem správného držení těla. Klade důraz na správné dýchání.

TABATA + Břišní pekáč

Forma Intervalového tréninku při kterém dochází nejen ke zvýšení fyzčky ale efektivnímu spalování tuků. Základním principem Tabaty je opakování 8 sérií na každou svalovou partii. Cviky jsou koncipované nejen s vlastní vahou ale i s pomůzkami jako jsou činky nebo malé osy. 
Na konec tréninku Vás čeká cvičení na posílení břišních svalů.

Tae Bo

Tae Bo  je opravdu velmi účinný sportovní systém, který nejen redukuje tělesnou hmotnost, ale i zvyšuje svalovou sílu, je zábavou a upevňuje vůli.  Mění také váš postoj ke stresu a problémům každodenního života. Je to moderní druh skupinového aerobního cvičení na rychlou hudbu, které kombinuje prvky taekwon-do a klasického boxu s prvky tanečního aerobiku. 
V Tae Bo neexistuje žádná choreografie... to znamená, že Tae Bo je zcela prosté stresu, že si musíte zapamatovat různé pohyby a jejich pořadí za sebou a ty potom na konci hodiny v daném sledu budete opakovat.

Závěsné systémy -  TRX

TRX je zkratka vycházející z anglického Total-Body Resistance Exercise (= Cviky pro zatížení celého těla). Závěsné cvičení rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh. Při sportu a každodenním cvičení se pohybujeme stále v mnoha rovinách. Cvičení na závěsném systému TRX nám umožňuje cvičit v těchto rovinách, stejně tak jak žijeme. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost. Cvičení na TRX je určeno pro úplné začátečníky i elitní sportovce. Cviky lze snadno stupňovat. Zátěž upravíte nastavením polohy těla. Používáte svou vlastní tělesnou hmotnost. TRX umožňuje třírozměrné pohyby, které není možné provádět s jiným fitness nářadím. TRX buduje silné a stabilní jádro (CORE), které je základem všech efektivních a účinných pohybů lidského těla.