Stěnu je možno využívat jak samostatně, tak po domluvě i se zkušenými instruktory z HoroAkademie. Nabízíme kurzy lezení pro děti  i pro dospělé.

Pokud je na stěně výzkum z FTVS, není možné stěnu využít.

Kurzy lezení pro děti na umělé stěně

Hledáte vhodný sport pro své děti? Chodíte do Sport Centra Evropská pravidelně sportovat? Potřebujete své děti aktivně zabavit? Pokud máte děti ve věku od 4 do 15 let, přihlaste je do jednoho z našich lezeckých kroužků.

Jak se přihlásit

  1. Přijďte na jeden z našich náborů,  které se konají v průběhu června či začátkem září (aktuální info na stránkách či FB)
  2. Všechny naše kroužky včetně přihlášek najdete v sekci Kroužky lezení či Sportovní lezení 
  3. Ozvěte se nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 728 264 161 (Tereza Třešňáková)

Cena

Cena kroužku je od 5 250 Kč za pololetí při docházce 1x týdně. 1. pololetí probíhá od září 2023 do ledna 2024 a 2.pololetí od února 2024 do června 2024

Cena za sportovní lezení za pololetí je od 11 000 Kč při docházce 2x týdně. 1. pololetí probíhá od září 2023 do ledna 2024 a 2. pololetí od února 2024 do června 2024. Tyto lekce jsou vhodné pro děti, které jsou nadšené do lezení a chtějí lézt víckrát než jednou v týdnu. Do tohoto kurzu je možné se přihlásit pouze na základě náboru či individuálního přezkoušení.

Do kroužku je možné se zařadit i v průběhu roku, stačí jen vyplnit přihlášku a my se vám ozveme. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Pokud by vám naše kroužky nevyhovovaly, je možné domluvit se na individuálních lekcích, přizpůsobené zcela vašim možnostem.

Kdy je stěna volná?

Vážení zákazníci, v těchto hodinách bude provoz horolezecké stěny omezen - na stěnu choďte vždy po domluvě s obsluhou.

Obsazenost horolezecké stěny.

Kontakty:
Web: www.horoakademie.cz
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: 
728 264 161 (Tereza Třešňáková)
Fb: facebook.com/horoakademie/